Výstavy
C.I.B.
Grand šampion České republiky
Šampion České republiky
Šampion Německa
Šampion Federace Bosna a Hercegovina
Šampion Polska
Český Junior šampion
Polský Junior šampion
2023
Třída čestná
Podještědská výstava psů 23.9.
Otakar Vondrouš (CZ)
Robert Kubeš (CZ)
Výborná 1
Vítěz třídy čestné
2. BIS čestné
Třída šampionů
Klubová výstava Chropyně 13.5.
Paul Lawless (IE)
Výborná 1
CAC
2022
Třída šampionů
CACIB Praha 7.8.
Jitka Gogolínová (CZ)
Výborná 1
CACIB Praha 5.8.
Jitka Reslerová (CZ)
Výborná 2
Klubová výstava Chropyně 15.5.
Duna Jones (GB)
Výborná 3
Klubová výstava Chropyně 14.5.
Geoff Duffield (GB)
Výborná 2
2021
Třída šampionů
Krajská výstava Džbán 21.8.
Grzegorz Weron (PL)
Výborná 1
Vítěz třídy, Krajský vítěz
Mezinárodní výstava Klatovy 31.7.
Jaroslava Ovesná (CZ)
Výborná 2
r. CAC
Klubová výstava Chropyně 16.5.
Milan Krinke (CZ)
Výborná 2
r. CAC
Klubová výstava Chropyně 15.5.
Marie Kůrová (CZ)
Výborná 3
2020
Třída šampionů
Krajská výstava Martiněves 28.9.
Miroslav Václavík (CZ)
Výborná 1
Vítěz třídy, Krajský vítěz
Krajská výstava Džbán 26.9.
Jaroslava Ovesná (CZ)
Výborná 1
Vítěz třídy, Oblastní vítěz
Klubová výstava Chropyně 13.9.
Božena Ovesná (CZ)
Výborná 2
r. CAC
Klubová výstava Chropyně 12.9.
Ivana Němečková (CZ)
Výborná 2
r. CAC
Krajská výstava Džbán 29.8.
Olga Dolejšová (CZ)
Výborná 1
Vítěz třídy, Krajský vítěz
Třída otevřená
Národní výstava Olomouc 5.9.
Grzegorz Robak (PL)
Výborná 1
CAC
2019
Třída šampionů
Mezinárodní výstava Praha 20.4.
Tereza Knedlhans (CZ)
Výborná 2
R. CAC
Mezinárodní výstava Chemnitz 13.4.
Sarah Boyd (D)
Výborná 2
R. CAC
Národní výstava Ostrava 6.4.
Mgr. Dana Fialová (CZ)
Výborná 1,
CAC, Národní vítěz, BOB
Národní výstava Zielona Góra 23.3.
Anna Kochan (PL)
Výborná 2
Mezinárodní výstava Brno 3.2.
Judit Korozs-Papp (HU)
Výborná 4
Mezinárodní výstava Brno 2.2.
Dermot Timmins (IE)
Výborná 3
Národní výstava Brno 12.1.
Tereza Knedlhans (CZ)
Výborná 1,
CAC
2018
Třída šampionů
Klubová výstava Chropyně 16.9.
John Wauben (NL)
Výborná 1
CAC, Nejlepší dospělá fena, BOS
Special Show Chropyně 15.9.
Claus-Peter Fricke (D)
Výborná 1
CAC, Vítěz Speciální výstavy, BOS
Krajská výstava Liberec 8.9.2018
Milan Krinke (CZ)
Výborná 1
Vítěz třídy, Krajský vítěz
Národní výstava Olomouc 1.9.
Petra Márová (CZ)
Výborná 1
CAC
Mezinárodní výstava Hannover 1.7.
Claus-Peter Fricke (D)
Výborná 1
CAC
Mezinárodní výstava Hannover 30.6.
Barbara Müller (CH)
Výborná 1
CAC
Národní výstava Jelenia Góra 24.6.
Dusko Jovanovic (SRB)
Výborná 1
CAC, Národní vítěz, BOB
Národní výstava Jelenia Góra 23.6.
Zoran Roknic (SRB)
Výborná 1
CAC, Národní vítěz, BOB
Mezinárodní výstava Leszno 3.6.
Anna Kochan (PL)
Výborná 2
Mezinárodní výstava Szilvásvárád 20.5.
Geoff Duffield (GB)
Výborná 1
CAC, CACIB, BOS
Cruft's nominace
Klubová výstava Chropyně 12.5.
Sandra Wigglesworth (GB)
Výborná 2
R. CAC
Pojizerská výstava psů 8.5.
Ladislav Kukla (CZ)
Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi
Mezinárodní výstava Pohorje 22.4.
MVDr. Vladimír Piskay (SK)
Výborná 2
R. CAC, R. CACIB
Mezinárodní výstava Maribor 21.4.
Darko Korošec (SLO)
Výborná 3
Mezinárodní výstava Nitra 8.4.
Janusz Opara (PL)
Výborná 2
R. CAC
Národní výstava Ostrava 7.4.
MVDr. Vladimír Fiala (CZ)
Výborná 1
CAC
Národní výstava Walbrzych 24.3.
Malgorzata Supronovicz (PL)
Výborná 1
CAC
Národní výstava Jelenia Góra 11.3.
Vladimir Vukosavljevic (SRB)
Výborná 1
CAC, NV, BOS
DUO CACIB Brno 4.2.
Katja Volf (A)
Výborná 2
R. CAC
Třída otevřená
Mezinárodní výstava Szilvásvárád 21.5.
Anna Albrigo (I)
Výborná 1
CAC
DUO CACIB Brno 3.2.
Milan Krinke (CZ)
Výborná 3
Mezinárodní výstava Lubin 20.1.
Katarzyna Fiszdon (PL)
Výborná 1
CAC, R. CACIB
2017
Třída šampionů
Mezinárodní výstava Nitra 17.9.
Judit Korózs-Papp (HU)
Výborná 2
R. CAC
Třída otevřená
Eurodogshow Kortrijk 19.11.
Geoff Duffield (GB)
Výborná 2
R.CAC, R.CACIB
Mezitřída
German Winner Show 8.11.
Claus-Peter Fricke (D)
Výborná 2
R.CAC (CAC)
Mezinárodní výstava Praha 5.11.
MVDr. Vladimír Fiala (CZ)
Výborná 2
R. CAC
Mezinárodní výstava Praha 4.11.
Mgr. Dana Fialová (CZ)
Výborná 3
Mezinárodní výstava České Budějovice 7.10.
Claudio de Giuliani (I)
Výborná 1
Klubová výstava Brandenburg 24.9.
Anna Kochan (PL)
Výborná 3
Národní výstava Brno 23.9.
Mlada Svobodová (CZ)
Výborná 2
R. CAC
Mezinárodní výstava Nitra 16.9.
Jean Leawless (IE)
Výborná 3
Speciální výstava Malý Lapáš 15.9.
István Székely (HU)
Výborná 3
Mezinárodní výstava Hódmezövásárhely 10.9.
Štefan Šinko (SLO)
Výborná 2
R. CAC
Krajská výstava Praha - Džbán 26.8.
Olga Dolejšová (CZ)
Výborná 1
VT, Krajský vítěz
Národní výstava Legnickie Pole 20.8.
Urszula Charytonik (PL)
Výbrná 1
CWC, NV, BOB
Národní výstava pasteveckých plemen Wroclaw 16.7.
Dorota Paź (PL)
Výborná 1
CWC, NV, BOS
Národní výstava Mladá Boleslav 15.7.
Olga Dolejšová (CZ)
Výborná 2
R. CAC
Speciální výstava Stadelhofen 9.7.
Geoff Duffield (GB)
Výborná 1
CAC
Speciální výstava Blumenow 2.7.
Sandra Wigglesworth (GB)
Výborná 4
Národní výstava Klatovy 1.7.
Jitka Gogolínová (CZ)
Výborná 1
CAC
Mezinárodní výstava Brno 24.6.
Vladimír Javorčík (SK)
Výborná 1
CAC
Krajská vstava Benátky nad Jizerou 18.6.
Mgr. Božena Ovesná (CZ)
Výborná 1
Vítěz třídy
Mezinárodní výstava Vitez (BiH) 28.5.
Zdravko Pranić (BiH)
Výborná 1
CAC, CACIB, BOB
Národní výstava Vitez (BiH) 28.5.
Radovan Mazalica (BiH)
Výborná 1
CAC
Mezinárodní výstava Litoměřice 20.5.
Petr Řehánek (CZ)
Výborná 4
Národní výstava Zabrze (Polsko) 9.4.
Salamon Leszek (PL)
Výborná 2
Klubová výstava Žilina (Slovensko) 8.4.
Duna Jones (GB)
Výborná
Třída mladých
Krajová výstava Mladá Boleslav 8.5.2017
Petra Márová (CZ)
Výborná 1
Vítěz třídy
užší výběr v FCI I. mladých
Klubová výstava Chropyně 6.5.2017
Joanna Hodges (CZ)
Výborná 1
CAJC
Národní výstava Jelenia Góra (Polsko) 30.4.
Jan Gajewski (PL)
Výborná 1
CAJC, BOJ
Mezinárodní výstava Praha 15.4.
Tereza Matoušková (CZ)
Výborná 2
Mezinárodní výstava Zielona Góra (Polsko) 5.3.
Anna Kochan (PL)
Výborná 1
CAJC
Mezinárodní výstava Brno 5.2.
Judit Korósz-Papp (HU)
Výborná 3
Mezinárodní výstava Brno 4.2.
Beata Petkevica (LV)
Výborná 2
Mezinárodní výstava Nitra (Slovensko) 15.1.
MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)
Výborná 4
Mezinárodní výstava Nitra (Slovensko) 14.1.
Hans Bierwolf (AT)
Výborná 3
Národní výstava Brno 7.1.
Bc. Jitka Reslerová (CZ)
Výborná 1
CAJC BOJ
2016
Třída mladých
Národní výstava Swiebodzice (Polsko) 2.12.
Torsten Lemmer (BG)
Výborná 3
Krajská výstava psů Mladá Boleslav 12.11.
Otakar Vondrouš (CZ)
Výborná 1
Víťez třídy
Národní výstava Jelenia Góra (Polsko) 16.10.
Aleksandra Lubaszka (PL)
Výborná 1
CAJC, BOJ
Národní výstava Jelenia Góra (Polsko) 15.10.
Piotr Król (PL)
Výborná 2
Mezinárodní výstava Charleroi (Belgie) 9.10.
J. Brixhe (B)
Výborná 2
Klubová výstava Ostrava 10.9.
Anna Kochan (PL)
Výborná 1
CAJC
Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 13.8.
Ramune Kazlauskaite (LT)
Výborná 3
Třída dorostu
Speciální výstava Ogre (Lotyšsko) 17.7.
Lars Tomas Rohlin (DK)
Velmi nadějná 1
BOB Puppy
4. BIS Puppy
Národní výstava Ogre (Lotyšsko) 17.7.
John Muldoon (IE)
Velmi nadějná 1 BOB Puppy
Národní výstava Ogre (Lotyšsko) 16.7.
Leif Ragnar Hjorth (NO)
Velmi nadějná 1
BOB Puppy
Národní výstava Jelenia Góra (Polsko) 26.6.
Iwona Gizela (PL)
Velmi nadějná 1
Mezinárodní výstava Minsk (Bělorusko) 5.6.
Dusan Puanovic (SRB)
Velmi nadějná 1
BOB Puppy
Mezinárodní výstava Minsk (Bělorusko) 4.5.
Francisko Ruiz Rodriquez (E)
Velmi nadějná 1
BOB Puppy
Mezinárodní výstava Litoměřice 28.5.
Francesco Cochetti (I)
Velmi nadějná 1
Třída štěňat
Krajská výstava psů Mladá Boleslav 8.5.
Milan Krinke (CZ)
Velmi nadějná 1
Klubová výstava Chropyně 7.5.
Geoff Duffield (GB)
Velmi nadějná 1, BOB Baby, BIS Baby
Národní výstava Šiauliai (Litva) 24.4.
Maria Verbickaja (BY)
Velmi nadějná 1 BOB Baby
Národní výstava Šiauliai (Litva) 23.4.
Plamen Cholakov (BG)
Velmi nadějná 1 BOB Baby
Klubová výstava Lučenec (Slovensko) 16.4.
Tony Iley (GB)
Velmi nadějná 4
Národní výstava Zabrze (Polsko) 10.4.
Marek Czerniakowski (PL)
Velmi nadějná 1
Krajská výstava psů Vyškov 26.3.
Tibor Havelka (SK)
Leoš Jančík (CZ)
Velmi nadějná 1, Vítěz třídy
3. BIS Baby